Prvi sponzor EP u stolnom tenisu za invalide
Tekst se nastavlja ispod oglasa
To će po riječima predsjednika Hrvatskog športskog saveza invalida (HŠSI) Ratka Kovačića biti ne samo najveće do sada održano EP, već i prvo Europsko prvenstvo u nekom paraolimpijskom sportu održano u našoj zemlji. Stolnotenisači-invalidi natjecat će se u deset kategorija, pet u kolicima i pet stajaćem položaju, a pobjednici u svim kategorijama izborit će plasman na parsaolimpijske igre 2004. u Ateni.
Ugovor o prvom sponzoriranju tog značajnog natjecanja potpisali su danas na prigodnoj svečanosti predsjednik Uprave Euroherca, Radoslav Pavlović i predsjednik HŠSI-a Ratko Kovačić u nazočnosti čelnika Hrvatskog olimpiskog odbora (HOO) Zlatka Mateše i Ivice Miočića Stošića.
(Hina)ad ad
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara