SP U ATLETICI: REZULTATI KVALIFIKACIJA
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati kvalifikacija na Svjetskom atletskom prvenstvu u Parizu:L
KLADIVO, muški -
skupina A:
1. Igor Astapkovič (BLR) 79,66m Q
2. Koji Murofushi (JAP) 79,45 Q
3. Ilja Konovalov (RUS) 78,45 Q
4. Primož Kozmus (SLO) 78,10 Q
5. Alexandros Papadimitriou (GRČ) 77,53 q
6. Nicolas Figere (FRA) 76,79 q
skupina B:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Ivan Tihon (BLR) 79,64 Q
2. Andrej Skvaruk (UKR) 78,50 Q
3. Adrian Annus (MAĐ) 78,20 Q
4. Vadim Devijatovski (BLR) 78,12 Q
5. Miloslav Konopka (SLK) 76,58 q
6. Stuart Rendell (AUS) 76,56 q
TROSKOK, muški -
skupina A:
1. David Giralt (KUB) 17,31m Q
2. Jonathan Edwards (VBR) 16,94 q
3. Andrew Owusu (GANA) 16,88 q
4. Jadel Gregrio (BRA) 16,82 q
5. Leevan Sands (BAH) 16,78 q
6. Ivajlo Rusenov (BUG) 16,71 q
7. Aleksandr Glavatcki (BLR) 16,71 q
skupina B:
1. Christian Olsson (ŠVE) 17,56 Q
2. Yoandri Betanzos (KUB) 17,03 Q
3. Yoelbi Quesada (KUB) 16,97 Q
4. Kenta Bell (SAD) 16,95 Q
5. Christos Meltoglou (GRČ) 16,80 q
KUGLA, muški -
skupina A:
1. Jurij Bilonog (Ukr) 20.84 m Q
2. Adam Nelson (SAD) 20.23 Q
3. Joachim Olsen (Dan) 20.14 Q
4. Ralf Bartels (Nje) 20.06 Q
skupina B:
1. John Godina (SAD) 21.08 Q
2. Andrej Miknevič (Blr) 20.89 Q
3. Tepa Reinikainen (Fin) 20.55 Q
4. Kevin Toth (SAD) 20.39 q
5. Ville Tiisanoja (Fin) 20.37 q
6. Justin Anlezark (Aus) 20.28 q
7. Roman Virastjuk (Ukr) 20.28 q
8. Bradley Snyder (Kan) 20.10 q
KLADIVO, muški -
skupina A:
1. Igor Astapkovič (BLR) 79,66m Q
2. Koji Murofushi (JAP) 79,45 Q
3. Ilja Konovalov (RUS) 78,45 Q
4. Primož Kozmus (SLO) 78,10 Q
5. Alexandros Papadimitriou (GRČ) 77,53 q
6. Nicolas Figere (FRA) 76,79 q
skupina B:
1. Ivan Tihon (BLR) 79,64 Q
2. Andrej Skvaruk (UKR) 78,50 Q
3. Adrian Annus (MAĐ) 78,20 Q
4. Vadim Devijatovski (BLR) 78,12 Q
5. Miloslav Konopka (SLK) 76,58 q
6. Stuart Rendell (AUS) 76,56 q
TROSKOK, muški -
skupina A:
1. David Giralt (KUB) 17,31m Q
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Jonathan Edwards (VBR) 16,94 q
3. Andrew Owusu (GANA) 16,88 q
4. Jadel Gregrio (BRA) 16,82 q
5. Leevan Sands (BAH) 16,78 q
6. Ivajlo Rusenov (BUG) 16,71 q
7. Aleksandr Glavatcki (BLR) 16,71 q
skupina B:
1. Christian Olsson (ŠVE) 17,56 Q
2. Yoandri Betanzos (KUB) 17,03 Q
Tekst se nastavlja ispod oglasa
3. Yoelbi Quesada (KUB) 16,97 Q
4. Kenta Bell (SAD) 16,95 Q
5. Christos Meltoglou (GRČ) 16,80 q
KUGLA, muški -
skupina A:
1. Jurij Bilonog (Ukr) 20.84 m Q
2. Adam Nelson (SAD) 20.23 Q
3. Joachim Olsen (Dan) 20.14 Q
4. Ralf Bartels (Nje) 20.06 Q
Tekst se nastavlja ispod oglasa
skupina B:
1. John Godina (SAD) 21.08 Q
2. Andrej Miknevič (Blr) 20.89 Q
3. Tepa Reinikainen (Fin) 20.55 Q
4. Kevin Toth (SAD) 20.39 q
5. Ville Tiisanoja (Fin) 20.37 q
6. Justin Anlezark (Aus) 20.28 q
7. Roman Virastjuk (Ukr) 20.28 q
8. Bradley Snyder (Kan) 20.10 q
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati