#zambijska reprezentacija

Nevolje na afričkom Kupu nacija: Zambijsku reprezentaciju u hotelu bez vode dočekali štakori

Nevolje na afričkom Kupu nacija: Zambijsku reprezentaciju u hotelu bez vode dočekali štakori

KAD SU SE smjestili u neugledni hotelčić u Bati, najvećem gradu Ekvatorske Gvineje, zambijski su nogometaši shvatili da u sobama uopće nemaju vode.

21.1.2012.

Ključni podaci

  • "Dok su jeli, oko njihovih su se nogu plele na desetine štakora"

  • "Možda nismo najbolja reprezentacija u Africi, ali minimum poštovanja svejedno zaslužujemo"