Boysi teško ozlijedili Karlovčane
POLICIJSKA uprava karlovačka priopćila je jutros kako su jučer na parkingu ispred disko kluba Coloseum Bad Blue Boysi napali dvojicu Karlovčana.
Točan broj napadača ne navodi se u priopćenju već se kaže kako se radi o više zasad nepoznatih muškaraca, pripadnika navijačke skupine Bad Blue Boysa.
32-godišnji i 26-godišnji Karlovčani teško su ozlijeđeni u napadu.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati