Kiša poplavila šibenske ulice i prizemlja
Pripadnici Javne vatrogasne postrojbe u Šibeniku od poslijepodneva ispumpavaju vodu iz poplavljenih kuća.
Zbog više od 40 centimetara vode na kolniku, od 16 sati za promet je djelomično zatvorena Ulica Velimira Škorpika, a teško se prometuje još nekim ulicama.
Prema podacima šibenske Meteorološke stanice od 19 sati, u Šibeniku je u posljednjih pet sati palo 158 litara kiše po četvornome metru.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara