Osijek: Vrkić predstavio svoju nezavisnu listu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dodao je kako je nakon što su 15 godina isti ljudi vodili gradsku politiku socijalna slika s velikim brojem nezaposlenih dovedena do kritične točke.
"Odlučio sam se za nezavisnu listu jer smatram da treba zaustaviti stranačko postavljanje ljudi na odgovorna mjesta bez obzira na stručnost", i "upravo su zato na mojoj listi ljudi koji su se svojim radom svih proteklih godina dokazali kao odgovorni i uspješni poduzetnici, obrtnici".
Vezano uz problem najezde komaraca u Osijeku i okolici, Vrkić je kazao kako je nedopustivo da se Osječani zaprašuju "sumnjivim sredstvima od kojih nema nikakve koristi", ustrvdivši da je to "još jedan dokaz spoja gradske vlasti s mafijom".
Zvonko Digula, dugogodišnji voditelj osječke Obrtničke komore, predstavio je program razvoja gospodarstva i obrtništva, istaknuvši kako program "obuhvaća obrtničke radionice, trgovačka društva i uslužne djelatnosti za koje grad mora imati sluha, posebno za deficitarne struke". Predviđa se i dodjela nepovratne potpore, uključivo izdvajanje malih gradskih površina za izgradnju poslovnih prostora.
Digula je važnim ocijenio da "prostor uz budući koridor 5c ne dođe u vlasništvo stranih ulagača, nego da bude osiguran domaćim ulagačima i poduzetnicima grada Osijeka".
(Hina) xvsik ydd
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara