Ovo je video koji je objavila Bijela kuća: "NEPORAŽENI"
BIJELA kuća je na svom službenom profilu na platformi X objavila animirani video koji prikazuje udare na ciljeve u Iranu, kombinirane s raznim videoigrama. Video traje 52 sekunde, a status koji je uz njega objavila Bijela kuća je: NEPORAŽENI.
Podsjetimo, ranije danas Bijela kuća objavila je još jedan sličan video. Video u trajanju od oko 34 sekunde koristi metaforu kuglanja: iranski dužnosnici prikazani su kao čunjevi, a američki udar kao kugla s prugama u bojama američke zastave koja ih ruši. Na kraju se prikazuju snimke projektila. Uz video stoji natpis "STRIKE".
Bijela kuća u posljednjih nekoliko tjedana objavila je više takvih videa koji kombiniraju snimke stvarnih udara na iranske ciljeve s elementima iz filmova, videoigara i drugih medija u sklopu operacije Epski bijes, čiji je cilj, prema službenim izjavama, uništavanje iranskog raketnog arsenala, mornarice i sprječavanje razvoja nuklearnog oružja.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati