Požeška gimnazija pobjednica EUQUIZ-a
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Pobjednici su u petak na svečanosti upriličenoj u hotelu Sheraton primili nagrade osvojene na tome natjecanju, održanom treću godinu zaredom, koje je MVPEI organizirao u suradnji s Delegacijom Europske komisije (DEK) i veleposlanstvom Velike Britanije a uz potporu ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.
Drugu nagradu, četverodnevno putovanje u Prag, osvojila je XVI. zagrebačka gimnazija, a treću Srednja škola "Stjepan Ivšić" iz Orahovice koja će putovati na jednotjedno sudjelovanje na Europskom susretu mladih u Štajerskoj.
(Hina) pp/xrt ydgk
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati