Pula: Virusom "norwalk like" zaražena 51 osoba
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Od toga je 40 bolničkih pacijenata i 11 zdravstvenih djelatnika, priopćila je danas pulska Opća bolnica.
Kako se navodi u priopćenju ravnatelja bolnice dr. Lemsa Jerina, sve dosadašnje protuepidemijske mjere su još na snazi.
To uključuje pojačanu dezinfekciju bolesničkih soba i sanitarnih čvorova, pojačan nadzor bolničke kuhinje, nošenje maski i ograničeno kretanje osoblja.
Posjeti bolesnicima nisu zabranjeni.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati