Sastali se gradonačelnici Osijeka i Beograda
Dvoje gradonačelnika razgovarali su o povratku izbjeglih, mogućnostima zajedničkog života, ponovnom privrednom povezivanju te kulturnoj i sportskoj suradnji.
Kako se navodi u priopćenju iz Skupštine grada, gradonačelnica Beograda naglasila je da se ´regije bivše Jugoslavije moraju što prije povezati, jer je to jedini način napretka, ne samo ta dva grada, već i Srbije i Hrvatske uopće´, te je ocijenila da je ´zajednički život moguć uz poštovanje različitosti i toleranciju´, dodaje se u priopćenju.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati