Sisak znatno povećava studentske stipendije
GRAD Sisak raspisao je natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima koje će biti znatno veće od dosadašnjih pa će, umjesto 700 kuna ili 93 eura, od 1. siječnja svi sadašnji i budući korisnici primati 140 eura.
To povećanje gradskih stipendija za studente za 50 posto, kako je priopćeno iz gradske uprave, odgovor je na porast životnih troškova i bit će znatna pomoć studentima i njihovim obiteljima u nastavku školovanja.
Za stipendije se mogu prijaviti redoviti studenti koji tri godine imaju prebivalište u Sisku i koji ne primaju nikakvu drugu stipendiju ili novčanu potporu. Oni koji ostvare tu potporu pridružit će se 78 studentica i studenata koji su trenutačno u programu stipendiranja Grada Siska.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara