U dvorištu kuće našao topovsku granatu
29-GODIŠNJI hrvatski državljanin sa makarskog područja jučer je prilikom izvođenja građevinskih radova u dvorištu svoje obiteljske kuće pronašao neeksplodiranu topovsku granatu iz II Svjetskog rata.
Granata se nalazila zakopana u zemlji na dubini od svega jednog metra, priopćila je PU splitsko-dalmatinska.
Nakon otkrića eksplozivne naprave 29-godišnjak je pozvao policiju čiji je službenik Odsjeka protu-eksplozijske zaštite topovsku granatu izuzeo.
I.K.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati