U Sisku vozio bicikl s 3,38 promila
POLICIJA je jučer u Sisku zaustavila 42-godišnjeg biciklista koji je upravljao biciklom pod utjecajem alkohola od čak 3,38 promila. Kako je priopćila policija, muškarac je priveden u policijsku postaju na triježnjenje, a protiv njega će podnijeti prekršajni nalog zbog više počinjenih prekršaja.
Osim što je bio u visokom stupnju alkoholiziranosti, 42-godišnjak je vozio bicikl bez reflektirajućeg prsluka te bez upaljenih svjetala. Također, kod sebe nije imao osobnu iskaznicu niti drugi dokument kojim bi mogao dokazati svoj identitet.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati