Uz prijetnju puškama opljačkali kasino u Samoboru
U ČETVRTAK oko 4:20 dvojica su nepoznatih razbojnika uz prijetnju puškama opljačkala kasino u ulici Ljudevita Gaja u Samoboru, doznajemo od zagrebačke policije.
U kasinu su se za vrijeme razbojstva nalazile dvije zaposlenice u dobi od 23 godine.
Maskirani razbojnici naoružani puškama odnijeli su nešto manje od 50,000 kuna, te se udaljili automobilom.
Policijski službenici obavili su očevid, a policija traga za počiniteljima.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati