Instagram izazov: Pogledajte kako su slavni izgledali prije 10 godina

Instagram izazov: Pogledajte kako su slavni izgledali prije 10 godina
Foto: Instagram

IAKO vrijeme brzo prolazi i nemamo osjećaj kao da se u deset godina nešto posebno mijenjamo, fotke nas često uspiju uvjeriti u suprotno. 

Instagram je u posljednjih nekoliko dana zahvatila prava #10yearchallenge ludnica, a kao što i ime izazova govori, radi se o objavljivanju fotografija iz 2009. i 2019. godine kako bi svi vidjeli koliko se netko uspio promijeniti. 

Naravno, ni slavne osobe nisu ostale imune na ovaj zabavan izazov pa su nam tako Reese Witherspoon, Jessica Biel, Lori Loughlin i još neke slavne dame dokazale da se nisu gotovo nimalo promijenile, dok je prava pobjednica ovog izazova Caitlyn Jenner, ali i neke domaće zvijezde poput Elle Dvornik i Ivane Mišerić. 

Caitlyn Jenner 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

Kim Kardashian West i Mario Dedivanović 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

Kevin Hart

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real) on

Ryan Seacrest

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryan Seacrest (@ryanseacrest) on

Jessica Biel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

Reese Witherspoon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Kelly Ripa i Mark Consuelos

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kelly Ripa (@kellyripa) on

Lori Loughlin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Loughlin (@loriloughlin) on

Isla Fisher

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Isla Fisher (@islafisher) on

Kate Beckinsale

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Nicki Minaj 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Ivana Mišerić 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Miseric (@ivana_miseric) on

Ella Dvornik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ella Dvornik (@elladvornik) on

Antonija Stupar Jurkin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Antonija Stupar Jurkin (@antonija_stupar_jurkin) on

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara