"Bilo je suđeno": Žena oduševila vjenčanicom od samo 8 eura
PRI KREIRANJU rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani.
KAD kupujete second hand, postoje šanse da ćete naići na pravo blago. Upravo se to dogodilo jednoj korisnici Reddita Brown Red Banana koja je pronašla savršenu vjenčanicu za najvažniji dan u svojem životu za samo 10 dolara /oko 8.50 eura).
"Trebam je odnijeti krojaču da malo bolje pristaje, primjerice u području prsa, a i htjela bih da bude malo kraća da se ne vuče toliko. Ipak, kad sam je vidjela na polici, njezinu cijenu i veličinu - shvatila sam da je bilo suđeno".
"Haljina za pravu princezu"
U komentarima su mnogi iskazali oduševljenje haljinom: "Izgleda sjajno", "Tako je lijepa", "Baš je jedinstveno lijepa", "Prekrasna je i čini mi se da ćeš biti predivna u njoj", "Sjajna vjenčanica", "Haljina za pravu princezu", "Šarmantna je", "Čarobna".
Neke je korisnike zanimalo tko je proizvođač haljine, a BrownRedBanana je odgovorila kako joj se čini da je s Amazona: "Gledala sam i nisam vidjela etiketu, ali sam iskoristila Google Images i našla dosta sličnih haljina. Čini mi se da je kupljena na Amazonu jer sam tamo pronašla gotovo istu".
Podijelila je poveznicu na sličnu haljinu koju možete pogledati ispod.