16-inu finala Kupa UEFA izborili Partizan, Schalke, Atheltic Bilbao, Parma, GAK...

16-inu finala Kupa UEFA izborili Partizan, Schalke, Atheltic Bilbao, Parma, GAK...
NAKON što su odigrani susreti posljednjeg kola po skupinama poznati su svi sudionici 16-ine finala Kupa UEFA.

Plasman među 32 momčadi osigurali su:

SKUPINA A: Feyenoord Rotterdam (Niz), Schalke 04 (Njem), Basel (Švi)

SKUPINA B: Athletic Bilbao (Špa), Steaua (Rum), Parma (Ita)

SKUPINA C: Dnjipro (Ukr), Real Zaragoza (Špa), Austria Beč (Aut)

SKUPINA D: Newcastle (Eng), Sochaux (Fra), Sporting Portugal (Por)

SKUPINA D: Middlesbrough (Eng), Villarreal (Špa), Partizan (SCG)

SKUPINA F: Alkmaar (Niz), Auxerre (Fra), GAK (Aut)

SKUPINA G: Stuttgart (Njem), Benfica (Por), Heerenveen (Niz)

SKUPINA H: Lille (Fra), Sevilla (Špa), Alemannia Achen (Njem)

Iz Lige prvaka natjecanje u Kupu UEFA će nastaviti: Dynamo Kijev (Ukr), Šahtar (Ukr), Ajax Amsterdam (Niz), Fenerbahče (Tur), Panathinaikos (Grč), Olympiakos (Grč), Valencia (Špa), CSKA Moskva (Rus).

Rezultati susreta posljednjeg, 4. kola Kupa UEFA po skupinama:

SKUPINA A:

Basel (Švi) - Feyenoord (Niz) 1:0 (Carignano 54)

Hearts (Ško) - Ferencvaros (Mađ) 0:1 (Rossa 30)

LJESTVICA:

1. Feyenoord 4 2 1 1 6:3 7

2. Schalke 04 4 2 1 1 5:3 7

3. Basel 4 2 1 1 5:4 7

4. Ferencvaros 4 1 1 2 3:5 4

5. Hearts 4 1 0 3 2:6 3

SKUPINA B:

Standard Liege (Bel) - Athletic Bilbao (Špa) 1:7 (Onyewu 14 / Santiago Ezquerro 5, 8, Francisco Yeste 35, Santiago Ezquerro 55, Andoni Iraola 58-11m, Asier Del Horno 64, Joseba Etxeberria 70)

Parma (Ita) - Bešiktaš Istanbul (Tur) 3:2 (Alberto Gilardino 17, Giuseppe Cardone 36, Daniele Degano 60 / Okan Buruk 6, Tumer Metin 88(
Tekst se nastavlja ispod oglasa

LJESTVICA:

1. Athletic Bilbao 4 3 0 1 11:4 9

2. Steaua Bukurešt 4 2 0 2 4:3 6

3. Parma 4 2 0 2 5:6 6

4. Bešiktaš 4 1 1 2 7:7 4

5. Standard 4 1 1 2 4:11 4

SKUPINA C:

Club Brugge (Bel) - Real Zaragoza (Špa) 1:1 (Nastja Čeh 68 / Savio Bortolini 40)

Utrecht (Niz) - Austria Beč (Aut) 1:2 (Douglas 55 / Sionko 14, Rushfeldt 78)

LJESTVICA:

1. Dnjipro 4 3 0 1 7:5 9

2. Real Zaragoza 4 2 1 1 5:3 7

3. Austria Beč 4 2 1 1 4:3 7

4. Club Brugge 4 1 2 1 5:5 5

5. Utrecht 4 0 0 4 2:7 0

SKUPINA D:

Sochaux (Fra) - Panionios (Grč) 1:0 (Isabey 87)

Newcastle United (Eng) - Sporting (Por) 1:1 (Bellamy 5 / Hughes 39)

LJESTVICA:

1. Newcastle United 4 3 1 0 8:1 10

2. FC Sochaux 4 3 0 1 4:4 9

3. Sporting Lisabon 4 2 1 1 9:3 7

4. Panionios Atena 4 1 0 3 6:8 3

5. Dinamo Tbilisi 4 0 0 4 2:13 0
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara