Dominacija hrvatskog čarobnjaka: Tribine Santiago Bernabeua skandirale Luki Modriću, dirigentu Reala!

REAL je u 3. kolu Primere slavio protiv Athletic Bilbaa s 3:1, a prvo ime utakmice nisu bili strijelci Isco, Benzema ili Ronaldo, nego hrvatski čarobnjak Luka Modrić!

Modrić je s pozicije defenzivnog veznog vukao sve konce Ancelottijevog stroja. Hrvatski je reprezentativac bio neprelazan u fazi obrani, dok je u napadu kreirao akcije za svoje suigrače. U 68. minuti, što možete pogledati u videu, navijači su počeli skandirati samo jedno ime - "Modrić, Modrić".

Što se tiče utakmice, Real je poveo u 26. minuti preko Isca, a na 2:0 povisio je Ronaldo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Svoj drugi gol, a treći u dosadašnjem dijelu prvenstva postigao je Isco u 72. minuti. Poraz Bilbaa ublažio je Ibai u 79. minuti.