Manchester United preokretom protiv QPR-a zasjeo na vrh ljestvice

MANCHESTER UNITED pobijedio je Queens Park Rangers s 3:1 na Old Traffordu.

Momčad Alexa Fergusona pobjedom je zasjela na prvo mjesto ljestvice nakon 13 kola. Međutim, do tri boda nisu došli lako. Gosti du poveli u 52. minuti golom Jamieja Mackieja. Dvanaest minuta kasnije krenuo je preokret.

Izjednačio je Jonny Evans, a vodstvo Unitedu donio Darren Fletcher. Konačan rezultat postavio je Javier Hernandez u 72. minuti.

Everton je propustio slaviti na svom Goodison Parku protiv Norwicha. Momčad Nikice Jelavića je vodila golom Stevena Naismitha do 90. minute. Bod gostima donio je Sebastien Bassong pogotkom glavom. Jelavić je na terenu proveo svih 90 minuta.

I Mladen Petrić je odigrao cijelu utakmicu u porazu svog Fulhama 1:0 na gostovanju kod Stokea, a Wigan je s 3:2 pobijedio Reading. Pobjednički gol postigao je Jordi Gomez u 92. minuti. Bio je to njegov treći gol na utakmici.

Arsenal remizirao na Villa parku

U posljednjoj subotnjoj utakmici nogometaši Aston Ville i Arsenala podijelili su bodove u Birminghamu odigravši 0:0 Najbolju priliku na susretu propustio je Laurent Koscielny kada je lijevom nogom sa svega pet metara tukao visoko preko gola.

Holman je u 78. minuti susreta uzdrmao gredu Arsenalova gola i to je uglavnom bilo sve od uzbuđenja na današnjoj utakmici. Ovim bodom Aston Villa je isplivala iz zone ispadanja preskočivši Reading, dok je Arsenal ostao na šestom mjestu s 20 osvojenih bodova.