Mourinho na vrhu Premiershipa!

CHELSEA je u prvoj utakmici 21. kola Premiershipa slavio protiv Hull Cityja s 2:0, a momčad Josea Mourinha privremeno je skočila na vodeću poziciju na ljestvici.

Hull se držao sve do 56. minute kada je Eden Hazard zabio za vodstvo, a konačnih 2:0 postavio je Fernando Torres u 87. minuti dvoboja.

Što se tiče Nikice Jelavića, Hull je na službenoj stranici kluba potvrdio vijest kako je transfer dogovoren i bit će realiziran čim hrvatski napadač definira uvjete u svom novom klubu. Britanski mediji javljaju kako će Everton za Jelavića dobiti oko 9 milijuna eura odštete.

Hull City 0-2 Chelsea (Goal Fernando Torres) by all-goals

Lovrenu žuti u pobjedi protiv West Bromwicha

Od ostalih susreta, hrvatski reprezentativac i član Southamptona Dejan Lovren slavio je s minimalnih 1:0 u dvoboju protiv West Bromwich Albiona. Lovren je u 26. minuti dobio žuti karton.

Ole Gunnar Solskjaer doživio je prvi poraz na klupi Cardiffa. Njegova momčad izgubila je kod kuće protiv West Hama s 2:0. Everton je s 2:0 bio bolji od Norwicha, a s istim rezultatom slavio je i Tottenham protiv Crystal Palacea. S druge strane, Sunderland je na gostovanju kod Fulhama slavio s uvjerljivih 4:1.