Rijeka sprema slavlje, Kantrida rasprodana za uzvrat finala Kupa

UZVRATNI susret finala Hrvatskog nogometnog kupa na rasporedu je u utorak 13. svibnja u 20 sati. Rijeka ima priliku, nakon 0:1 pobjede na Maksimiru, protiv Dinama osvojiti prvi trofej od 2006. kada su osvojili isto natjecanje.

Ulaznice za uzvratni susret finala su rasprodane. Klub je sačuvao samo dio ulaznica za godišnje i polugodišnje pretplatnike koji iste mogu otkupiti do petka 9. svibnja. Ukoliko nakon petka ostane neprodanih mjesta na tribinima, te ulaznice prodavat će se u subotu 10. svibnja.

Uzvratnu utakmicu sudit će Domagoj Ljubičić iz Osijeka, dok će mu pomoćnici biti Tomislav Petrović iz Valpova i Miro Grgić iz Osijeka.

Četvrti sudac bit će Dalibor Conjar iz Osijeka, a suci iza gola Ante Vučemilović-Šimunović iz Osijeka i Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca. Za kontrolora suđenja imenovan je Dragutin Vuk iz Čakovca, dok je delegat susreta Budimir Peranić iz Novalje.

Rijeka u uzvratu brani prednost od 1:0 iz prvog susreta, unatoč tome što je susret završila s dva igrača manje. Za minimalnu prednost nakon 90 minuta zabio je Ivan Tomečak u 40. minuti.