Torino slomio Napoli za nastavak sjajnog niza

U VEČERNJEM susretu 25. kola talijanske Serie A, Torino je kao domaćin svladao Napoli s 1:0 te tako nastavio niz od 11 utakmica bez poraza.

Za pobjedu Torineza i nova tri boda, koja su ih dovela ispred Intera na osmo mjesto ljestvice, zaslužan je Poljak Kamil Glik koji je u 68. minuti odlično reagirao na ubačaj iz kuta Alexandera Farneruda.

U poraženoj momčadi Ivan Strinić je odigrao svih 90 minuta, a Napoli je unatoč porazu ostao na trećem mjestu. No, sada mu već za vratom pušu Lazio i Fiorentina koji su u 25. kolu ostvarili gostujuće pobjede.

Inače, sve su utakmice talijanskog prvenstva ovog vikenda počele sa 15 minuta kašnjenja u znak solidarnosti igrača prema svojim kolegama u Parmi, koji su zbog neisplaćenih plaća zaprijetili štrajkom pa im je odgođen susret kod Genoe.

Ovim potezom igrači su željeli otvoriti raspravu o promjeni pravila za registraciju igrača i kontrole financijske stabilnosti klubova kako bi se u budućnosti izbjeglo ponavljanje sličnih situacija.