Allegri za derbi mijenja momčad: Mandžukić u prvih 11?

JUVENTUS za jedan od derbija drugog kola Serie A protiv Lazija mijenja momčad, uvjereni su talijanski novinari.

Prošle sezone je Lazio prekinuo veliki niz Juventusa od 41 utakmice bez poraza na domaćem terenu u ligi. Klub iz Rima je slavio 2:1, a sada su u Torinu odlučni da se takvo što ne ponovi.

"Lazio je odlična momčad i odlično vođena. Prošle godine su nas pobijedili i moramo biti oprezni", rekao je trener Juventusa Massimiliano Allegri.

Nije htio odgovoriti na pitanje novinara hoće li od prve minute početi Paulo Dybala i Blaise Matuidi. Talijanski novinari u prvih 11 očekuju Marija Mandžukića.

Hrvatski napadač u prvom kolu protiv Chieva (3:2) ušao je u drugom poluvremenu umjesto Douglasa Coste, dok je od prve minute napad Juventusa predvodio Cristiano Ronaldo.

Sada bi se najbolji nogometaš svijeta trebao preseliti na krilnu poziciju, Mandžukić u vrh napada, Dybala iza njega, a na desnom krilu se očekuje Filippo Bernardeschi, strijelac gola za pobjedu protiv Chieva u 93. minuti.