ATLETIKA - RUSKINJE I ŠPANJOLCI NAJBOLJI
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Ruske atletičarke i španjolski atletičari pobjednici su Europskog kupa održanog u njemačkom Leipzigu.
Ruskinje su slavile sa 60 bodova ispred Njemačke (49) i Velike Britanije (40), dok su Španjolci (56) pobijedili ispred Njemačke (56) i Francuske (49).
REZULTATI:
ATLETIČARI:
1. Španjolska 56
2. Njemačka 56
3. Francuska 49
4. Rusija 49
5. Italija 47
6. Poljska 46
7. Velika Britanija 39
8. Grčka 24
ATLETIČARKE:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Rusija 60
2. Njemačka 49
3. Velika Britanija 40
4. Francuska 40
5. Poljska 40
6. Španjolska 37
7. Grčka 32
8. Rumunjska 31
60 m:
1. Jason Gardener (VB) 6,552. Aristotelis Gavelas (GrČ) 6,613. Andrej JepiČin (Rus) 6,70
400 m:
1. Mark Plawgo (Pol) 46,762. David Canal (Špa) 46,933. Jamie Baulch (VB) 46,99
800 m:
1. Rene Herms (Njem) 1:48,65 2. Dimitri Bogdanov (Rus) 1:49,30 3. Nicolas Aissat (Fra) 1:49,43
1500 m:1. Juan C. Higuero (Špa) 3:41,642. Said Chebill (Fra) 3:42,273. Zbigniew Graczyk (Polj) 3:42,55
60 m prepone:
1. Mike Fenner (Njem) 7,682. Andrea Giaconi (Ita) 7,743. Ladji Doucoure (Fra) 7,77
3000 m:
1. Yousef El-Nasri (Špa) 8:00,28 2. Jan Fitschen (Njem) 8:00,59 3. Lorenzo Perrone (Ita) 8:01,15
Štafeta (200/400/600/800 m):
1. Francuska 4:14,42 2. Poljska 4:15,18 3. Velika Britanija 4:16,38
Vis:
1. Alessandro Talotti (Ita) 2,282. Jaroslav Ribakov (Rus) 2,26 3. Roman Fricke (Nem) 2,24
Dalj:
1. Yago Lamela (Špa) 8,09 2. Ruslan Gataulin (Rus) 7,97 3. Chris Tomlinson (VB) 7,97
Kugla:
1. Ralf Bartels (Njem) 19,69 2. Manuel Martinez (Špa) 19,60 3. Ivan Jukov (Rus) 19,58
ATLETIČARKE:
60 m:
1. Christine Arron (Fra) 7,18 2. Marina Kislova (Rus) 7,24 3. Esther Moeller (Nem) 7,30
400 m:
1. Grit Breuer (NJem) 51,91 2. Catherine Murphy (VB) 52,63 3. Natalja Antjuk (Rus) 52,66
800 m:
1. Mayte Martinez (špa) 2:03,142. Joanne Fenn (VB) 2:03,703. Anna Jakubczak (PolJ) 2:04,03
1500 m:
1. Hayley Tullett (VB) 4:08,63 2. Julia Koenkova (Rus) 4:09,10 3. Lidia Chojecka (Polj) 4:10,79
3000 m:
1. Galina Bogomolova (Rus) 8:55,41 2. Sabrina Mockenhaupt (Njem)8:56,33 3. Wioletta Janowska (Polj) 9:00,77
60 m prepone:
1. Glory Alozie (Špa) 7,94 2. Linda Ferga (Fra) 8,06 3. Flora Redoumi (Grč) 8,17
Štafeta (200/400/600/800 m):
1. Rusija 4:41,69 2. Njemačka 4:49,40 3. Rumunjska 4:52,62
Motka:
1. Svetlana Feofanova (Rus) 4,65 2. Annika Becker (Njem) 4,50 3. Monika Pyrek (Polj) 4,30
Troskok:
1. Adelina Gavrila (Rum) 14,23 2. Olga Vasdeki (Grč) 14,07 3. Carlota Castrejana (Špa) 14,01
Ruskinje su slavile sa 60 bodova ispred Njemačke (49) i Velike Britanije (40), dok su Španjolci (56) pobijedili ispred Njemačke (56) i Francuske (49).
REZULTATI:
ATLETIČARI:
1. Španjolska 56
2. Njemačka 56
3. Francuska 49
4. Rusija 49
5. Italija 47
6. Poljska 46
7. Velika Britanija 39
8. Grčka 24
ATLETIČARKE:
1. Rusija 60
2. Njemačka 49
3. Velika Britanija 40
4. Francuska 40
5. Poljska 40
6. Španjolska 37
7. Grčka 32
8. Rumunjska 31
60 m:
1. Jason Gardener (VB) 6,552. Aristotelis Gavelas (GrČ) 6,613. Andrej JepiČin (Rus) 6,70
400 m:
1. Mark Plawgo (Pol) 46,762. David Canal (Špa) 46,933. Jamie Baulch (VB) 46,99
Tekst se nastavlja ispod oglasa
800 m:
1. Rene Herms (Njem) 1:48,65 2. Dimitri Bogdanov (Rus) 1:49,30 3. Nicolas Aissat (Fra) 1:49,43
1500 m:1. Juan C. Higuero (Špa) 3:41,642. Said Chebill (Fra) 3:42,273. Zbigniew Graczyk (Polj) 3:42,55
60 m prepone:
1. Mike Fenner (Njem) 7,682. Andrea Giaconi (Ita) 7,743. Ladji Doucoure (Fra) 7,77
3000 m:
1. Yousef El-Nasri (Špa) 8:00,28 2. Jan Fitschen (Njem) 8:00,59 3. Lorenzo Perrone (Ita) 8:01,15
Štafeta (200/400/600/800 m):
1. Francuska 4:14,42 2. Poljska 4:15,18 3. Velika Britanija 4:16,38
Vis:
1. Alessandro Talotti (Ita) 2,282. Jaroslav Ribakov (Rus) 2,26 3. Roman Fricke (Nem) 2,24
Dalj:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Yago Lamela (Špa) 8,09 2. Ruslan Gataulin (Rus) 7,97 3. Chris Tomlinson (VB) 7,97
Kugla:
1. Ralf Bartels (Njem) 19,69 2. Manuel Martinez (Špa) 19,60 3. Ivan Jukov (Rus) 19,58
ATLETIČARKE:
60 m:
1. Christine Arron (Fra) 7,18 2. Marina Kislova (Rus) 7,24 3. Esther Moeller (Nem) 7,30
400 m:
1. Grit Breuer (NJem) 51,91 2. Catherine Murphy (VB) 52,63 3. Natalja Antjuk (Rus) 52,66
800 m:
1. Mayte Martinez (špa) 2:03,142. Joanne Fenn (VB) 2:03,703. Anna Jakubczak (PolJ) 2:04,03
1500 m:
1. Hayley Tullett (VB) 4:08,63 2. Julia Koenkova (Rus) 4:09,10 3. Lidia Chojecka (Polj) 4:10,79
Tekst se nastavlja ispod oglasa
3000 m:
1. Galina Bogomolova (Rus) 8:55,41 2. Sabrina Mockenhaupt (Njem)8:56,33 3. Wioletta Janowska (Polj) 9:00,77
60 m prepone:
1. Glory Alozie (Špa) 7,94 2. Linda Ferga (Fra) 8,06 3. Flora Redoumi (Grč) 8,17
Štafeta (200/400/600/800 m):
1. Rusija 4:41,69 2. Njemačka 4:49,40 3. Rumunjska 4:52,62
Motka:
1. Svetlana Feofanova (Rus) 4,65 2. Annika Becker (Njem) 4,50 3. Monika Pyrek (Polj) 4,30
Troskok:
1. Adelina Gavrila (Rum) 14,23 2. Olga Vasdeki (Grč) 14,07 3. Carlota Castrejana (Špa) 14,01
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati