BBC: Gerrard bi mogao preuzeti klub iz Premier lige

STEVEN GERRARD, trener Glasgow Rangersa, jedan je od favorita da postane menadžer Aston Ville, objavio je BBC.
Proteklog vikenda Dean Smith je dobio otkaz u Aston Villi nakon tri godine. Presudio mu je 1:0 poraz od Southamptona, peti poraz zaredom u Premier ligi. Smith je Aston Villu ostavio na 16. mjestu s 10 bodova iz 11 utakmica.
"Čelnici Aston Ville oduševljeni su onim što je Gerrard ostvario s Rangerima u svom prvom trenerskom poslu. Villa se nada da će novog trenera imenovati do 20. studenoga i utakmice s Brightonom, a dobre su šanse da to bude Gerrard. Uz njega su kandidati belgijski izbornik Roberto Martinez i izbornik Danske Kasper Hjulmand", piše BBC.
Gerrard, igračka legenda Liverpoola, od 2018. godine je trener škotskih Rangersa i prošle godine je osvojio prvenstvo s njima.
