Beveren - Benfica 0:3
Tekst se nastavlja ispod oglasa
REZULTATI utakmica 4. kola nogometne Lige UEFA igranih u četvrtak:
SKUPINA E:
Egaleo (Grč) - Lazio (Ita) 2:2 (Ioannis Chloros 9, Anastasios Agritis 54 / Roberto Muzzi 13, 36)
Partizan (SCG) - Villarreal (Špa) 1:1 (Ivan Tomić 66 / Rodriguez Cazorla 17)
Tablica:
Middlesbrough 3 2 0 1 3 2 6
Partizan 3 1 2 0 7 3 5
Villarreal 3 1 2 0 4 2 5
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Lazio 4 0 3 1 5 7 3
Egaleo 3 0 1 2 2 7 1
SKUPINA F:
Auxerre (Fra) - Amica (Polj) 5:1 (Jean Pascal Mignot 1, Luigi Pieroni 4, 24, 26, Bonaveture Kalou 55 / Pawel Kryszalowicz 17; CK: Radoslaw Cierzniak, Amica, 47)
AZ Alkmaar (Niz) - Rangers (Ško) 1:0 (Denny Landzaat 8)
Tablica:
AZ Alkmaar 3 3 0 0 6 1 9
Auxerre 3 1 1 1 5 3 4
GAK 3 1 1 1 3 4 4
Amica 4 0 0 4 3 16 0
SKUPINA G:
DINAMO (HRV) - Heerenveen (Niz) 2:2 (Ivan Bošnjak 15, Danijel Pranjić 57 / Ugur Yildrim 84, Jan Klaas Huntelaar 89-11m)
Beveren (Bel) - Benfica (Por) 0:3 (Simao 5, Zlatko Zahovič 21, 59; CK: Boubakar Barry, Beveren, 3)
Tablica:
Benfica 4 3 0 1 9 5 9
Stuttgart 3 2 0 1 8 2 6
DINAMO 3 1 1 1 8 5 4
Heerenveen 3 1 1 1 5 6 4
Beveren 3 0 0 3 2 14 0
SKUPINA H:
Alemannia (Njem) - Zenit (Rus) 2:2 (Erik Meijer 25, Stefan Blank 90-11m / Vladislav Radimov 38-11m, Oleksandr Gorškov 76; CK: Sergio Pinto, Alemannia, 90+2)
Sevilla (Špa) - AEK (Grč) 3:2 (Julio Baptista 19, 89-11m, Antonito 29 / Nikos Liberopoulos 10, Stavros Giorgiopoulos 47)
Tablica:
Sevilla 3 2 1 0 6 3 7
Lille 3 2 0 1 4 3 6
Zenit 4 1 2 1 9 6 5
Alemannia 3 1 1 1 3 4 4
AEK 3 0 0 3 4 10 0
SKUPINA E:
Egaleo (Grč) - Lazio (Ita) 2:2 (Ioannis Chloros 9, Anastasios Agritis 54 / Roberto Muzzi 13, 36)
Partizan (SCG) - Villarreal (Špa) 1:1 (Ivan Tomić 66 / Rodriguez Cazorla 17)
Tablica:
Middlesbrough 3 2 0 1 3 2 6
Partizan 3 1 2 0 7 3 5
Villarreal 3 1 2 0 4 2 5
Egaleo 3 0 1 2 2 7 1
SKUPINA F:
Auxerre (Fra) - Amica (Polj) 5:1 (Jean Pascal Mignot 1, Luigi Pieroni 4, 24, 26, Bonaveture Kalou 55 / Pawel Kryszalowicz 17; CK: Radoslaw Cierzniak, Amica, 47)
AZ Alkmaar (Niz) - Rangers (Ško) 1:0 (Denny Landzaat 8)
Tablica:
AZ Alkmaar 3 3 0 0 6 1 9
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rangers 3 2 0 1 8 1 6Auxerre 3 1 1 1 5 3 4
GAK 3 1 1 1 3 4 4
Amica 4 0 0 4 3 16 0
SKUPINA G:
DINAMO (HRV) - Heerenveen (Niz) 2:2 (Ivan Bošnjak 15, Danijel Pranjić 57 / Ugur Yildrim 84, Jan Klaas Huntelaar 89-11m)
Beveren (Bel) - Benfica (Por) 0:3 (Simao 5, Zlatko Zahovič 21, 59; CK: Boubakar Barry, Beveren, 3)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tablica:
Benfica 4 3 0 1 9 5 9
Stuttgart 3 2 0 1 8 2 6
DINAMO 3 1 1 1 8 5 4
Heerenveen 3 1 1 1 5 6 4
Beveren 3 0 0 3 2 14 0
SKUPINA H:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Alemannia (Njem) - Zenit (Rus) 2:2 (Erik Meijer 25, Stefan Blank 90-11m / Vladislav Radimov 38-11m, Oleksandr Gorškov 76; CK: Sergio Pinto, Alemannia, 90+2)
Sevilla (Špa) - AEK (Grč) 3:2 (Julio Baptista 19, 89-11m, Antonito 29 / Nikos Liberopoulos 10, Stavros Giorgiopoulos 47)
Tablica:
Sevilla 3 2 1 0 6 3 7
Lille 3 2 0 1 4 3 6
Zenit 4 1 2 1 9 6 5
Alemannia 3 1 1 1 3 4 4
AEK 3 0 0 3 4 10 0
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati