Bjelica se obogatio na otpremninama
NENAD BJELICA (53) više nije trener Dinama. Umjesto njega klupu preuzima Fabio Cannavaro, legendarni Talijan i bivša Zlatna lopta. Cannavaro će se prvoj momčadi priključiti na okupljanju 3. siječnja, kada će biti i službeno predstavljen. Bjelica će na ime otkaza dobiti odštetu u visini jedne godišnje plaće.
To znači da će mu pripasti oko 1.2 milijuna eura odštete, a njegov stožer će dobiti 750 tisuća eura otpremnine. Bjelica je posljednjih godina zaredao s otkazima, pa se sada već može reći da se obogatio na otpremninama. Ovo mu je drugi put da otpremninu dobiva do Dinama.
Na kraju prvog mandata je od Dinama dobio 1.1 milijun eura otpremnine, a od Osijeka je nakon otkaza dobio 1.5 milijuna eura otpremnine. Koliko je dobio kada je napuštao Union Berlin i Trabzonspor, nije poznato, ali samo od hrvatskih klubova je uprihodio gotovo četiri milijuna eura od otpremnina.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Zašto vam biljke stalno ugibaju? Problem je u ovih par stvari
VIDEO Ovaj film ruši rekorde. Apsolutni je hit u kinima
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
Ovo je za sve koji doma imaju alat, plan i - nula rezultata
Pričali smo s čovjekom čije viralne objave Hrvati obožavaju
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Veliki TV za prvenstvo? Model od 164 cm na brutalnoj je akciji, štedi se 300 €
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Zašto vam biljke stalno ugibaju? Problem je u ovih par stvari
VIDEO Ovaj film ruši rekorde. Apsolutni je hit u kinima
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
Ovo je za sve koji doma imaju alat, plan i - nula rezultata
Pričali smo s čovjekom čije viralne objave Hrvati obožavaju
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€