Boysi objavili poziv na novu akciju: Obranimo Dinamo!
U NEDJELJU se održava drugi krug izbornog procesa u Dinamu. Nakon što je odabrano 60 skupštinara, od kojih je 25 izabrano s liste Dinamovo proljeće glasanjem članova, a 35 je izabrao Izvršni odbor tajnim glasanjem, sada će svi oni većinskom odlukom birati novog predsjednika kluba. Kandidati su Velimir Zajec i Mirko Barišić.
Skupština bi se trebala održati od 12 sati, a već se nekoliko dana spekulira o tome da će Bad Blue Boysi stići na sjednicu i navijati pod zapadom u nadi da će Zajec pobijediti Barišića. Na svojem su kanalu objavili poziv kojim su oblijepili i maksimirski stadion na utakmici protiv PAOK-a.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara