Đoković: Tragičar sam, što da radim...
TENISKA reprezentacija Italije prošla je u finale Davis Cupa nakon što je u Malagi s ukupnih 2:1 izbacila Srbiju. Presudio je meč parova u kojem su Jannik Sinner i Lorenzo Sonego sa 6:3 i 6:4 u setovima bili bolji od srpskog dvojca, Novaka Đokovića i Miomira Kecmanovića. Ranije je Kecmanović pobijedio Lorenza Musettija, a Đoković je protiv Sinnera imao priliku odvesti Srbiju u finale. Ipak, najbolji tenisač svijeta je izgubio, a pritom je propustio i iskoristiti tri meč-lopte.
Đoković je na konferenciji za medije nakon ispadanja od Italije ukratko prokomentirao razloge poraza, a novinare je zanimalo hoće li i iduće godine igrati za Srbiju.
Đoković: Tragičar sam, što da radim...
"Meni je uvijek najveća čast igrati za reprezentaciju, daleko je sljedeća godina, trenutno je vruća glava poslije svega što smo doživjeli. Hvala selektoru i svim igračima što su nas bodrili", započeo je Đoković pa nastavio:
"Svi smo dali maksimum u okviru svojih mogućnosti, svatko u odnosu na svoju ulogu koju je imao. Zaista smo imali fantastičnu atmosferu. Jedan udarac je falio da se plasiramo u finale. Ta lopta je bila moja. Tragičar sam, što da radim... Moram preuzeti odgovornost."
"Cijele godine sam se pumpao za ovaj tjedan"
"Znam Jannikove kvalitete, ali mislio sam da će malo pasti u parovima... Nije, održao je ekstremno visok nivo. Imao sam puno šansi u singlu, ali je pronalazio sjajne servise. Neću o tome govoriti, zvučat će kao izgovor. Treba pružiti ruku protivniku i ići dalje. Teška pilula za progutati. Cijele godine sam se pumpao za ovaj tjedan, mislima bio u njemu, pokušao doprinijeti, jesam u prvom meču, ali danas nije bilo suđeno", izjavio je pa zaključio:
"Nemam sada snage pričati o ciljevima i što je bilo, godina je bila sjajna, ali gorak završetak, to je sve što imam reći."
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni