Je li ovaj podatak dokaz totalnog raspada u Realu?

NOGOMETAŠI madridskog Reala u susretu 18. kola španjolskog prvenstva opet su kiksali izgubivši na svom stadionu od Real Sociedada 0:2.

Pogotke za goste iz San Sebastiana postigli su Willian Jose (3-11m) i Ruben Pardo (83), a domaći su utakmicu završili s 10 igrača jer je u 61. minuti isključen Lucas Vazquez.

Real je odigrao očajno. Madriđani su bili slabi, jalovi, bezidejni i gosti su taktički fenomenalnom utakmicom razbili prvaka Europe. Modrić je igrao čitavu utakmicu, ali baš kao i cijela njegova momčad, odigrao je slabo. Zbog nesportskog ponašanja, požutio je u 75. minuti. Gosti koji su svoje prilike čekali iz kontri, na kraju su mogli postići još pokoji gol.

Real je nakon ove blamaže ostao peti s 30 bodova, deset manje od vodeće Barcelone, dok je Real Sociedad skočio na 11. mjesto s 22 boda.

Kraljevski klub igra svoju vjerojatno najgoru sezonu u posljednjih dvadesetak godina. Trostruki uzastopni prvak Europe izgleda neprepoznatljivo, a smjena nesretnog Julena Lopeteguija i dolazak Solarija Madriđanima nisu donijeli ništa dobro.

Real je i večeras odigrao jako loše. Igrači u bijelim dresovima bili su spori i izgubljeni, jalovi u napadu, nesigurni u obrani i tromi u veznom redu, a gosti su to itekako kaznili.

Nevjerojatno zvuči podatak da je ovo Realu već šesti poraz u 18 kola, a lani su u cijelom prvenstvu skupili jednak broj izgubljenih utakmica. Bizarno je i to što je Real dosad zabio samo 26 golova (primio ih je 23), dok je primjerice Barcelona s utakmicom manje zabila 22 gola više od Madriđana.

A na početku sezone Perez i društvo tvrdili su kako im Ronaldo neće nedostajati...