Jeste li znali za ovo pravilo? Svi su grlili Ronalda nakon golčine osim jednog igrača

ŠPANJOLSKA i Portugal odigrali su fantastičnu utakmicu na otvaranju skupine B SP-a. Nakon silnih šokova i preokreta završilo je 3:3.

Vjerovali smo da će Španjolci i Portugalci odigrati kvalitetnu partiju, jer u pitanju su ponajbolje reprezentacije svijeta, no ipak nas je oduševio spektakl kojem smo svjedočili.

Šest golova, pogreška VAR-a, katastrofalna reakcija možda i najboljeg golmana svijeta Davida de Geea, tri gola Ronalda, od toga golčina iz slobodnjaka u 88. minuti za 3:3, dva gola Diega Coste - rezime je sjajne utakmice odigrane u Sočiju. Sve to i još puno toga smo gledali u jednoj od najljepših utakmica odigranih na mundijalima u posljednjih 20-ak godina.

Portugal je vodio 1:0, Španjolci su izjednačili. Ronaldo je onda dao i drugi gol, Španjolci su izjednačili. Pa su onda Španjolci poveli, a dvije minute prije kraja nenadmašni Ronaldo pogodio je iz slobodnjaka za 3:3.

Igrači Portugala trčali su prema aut-liniji kako bi zagrlili i čestitali svom najboljem igraču. Svi, osim jednog. Jose Fonte ostao je na terenu i samo je promatrao kako mu se suigrači vesele. Razlog je vrlo jednostavan. S obzirom na to da su svi njegovi suigrači izašli izvan granica igrališta tijekom proslave gola, Fonte je morao ostati u terenu jer bi inače Španjolska mogla krenuti s centra i na praznu mrežu zabiti gol.

Na snimci s tribina jasno se vidi da ostali igrači Portugala jasno Fonteu pokazuju kako im se ne smije pridružiti te da mora ostati u granicama travnjaka. Video ove zanimljive situacije možete pogledati OVDJE.

Istu smo stvar vidjeli sinoć u finišu utakmice Engleska - Tunis kad Trippier nakon gola Kanea u 90. minuti nije smio prijeći granice igrališta već je ostao u terenu dok su se ostali igrači Engleske veselili.