Juniori Dinama ispali iz Lige prvaka
DINAMO je odigrao 0:0 s Baselom na Maksimiru i time ispao iz juniorske Lige prvaka mladih jer je švicarski predstavnik u prvoj utakmici slavio 2:0. Basel je tako na gostujućem terenu sačuvao prednost stečenu u prvom susretu, kada su pogotke zabili Adriano Onyegbule i Romeo Beney.
Zagrebačka momčad, čiji je trener Ivica Banović, utakmicu je završila s desetoricom igrača. Zlatan Koščević prvi žuti karton dobio je u 41. minuti, kada je u skoku udario Baselova golmana Tima Pfeiffera, dok mu je drugi pokazan u 72. minuti zbog rušenja suparničkog igrača. Podsjetimo, Dinamo je i u prvoj utakmici s Baselom također dobio crveni karton. Tada je utakmicu par minuta prije kraja morao napustiti Vito Čaić.
Basel se u konačnici plasirao u šesnaestinu finala elitnog juniorskog natjecanja, dok će se mladi dinamovci fokusirati na hrvatsko prvenstvo. U njemu se nalaze na prvome mjestu s 32 boda, jednim više od drugog Hajduka, koji je odradio utakmicu više.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
KVIZ Mislite li da znate ugasiti požar? Provjerite biste li se snašli