Kramarić opet zabio, ovog puta Augsburgu

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je u pobjedi Hoffenheima nad Augsburgom 2:1 u 11. kolu Bundeslige. Hrvatski napadač u sjajnoj je formi te je to njegov četvrti pogodak u isto toliko posljednjih utakmica za njemačku momčad.

U 65. minuti sijevnula je kontra Hoffenheima. Brazilac Joelinton iskoristio je neopreznost obrane gostiju te prošao po lijevoj strani i potom pronašao natrčalog i usamljenog Kramarića, koji je hladnokrvno iz prve zabio na bližu vratnicu i donio vodstvo Hoffenheimu.

Bio je to šesti gol Kramarića ove sezone. Krenuo je protiv Freiburga početkom rujna, potom je pogodio i protiv Leipziga krajem rujna, a onda tri puta matirao vratara Lyona u Ligi prvaka u dvije utakmice.

No vodstvo domaćih potrajalo je svega pet minuta. Marco Richter je u 70. minuti lansirao Alfreda Finnbogasona u zicer s lijeve strane, a Islanđanin majstorski prebacio vratara i pogodio za izjednačenje.

Ipak, sjajni 31-godišnji trener Hoffe Julian Nagelsmann još je jednom pokazao kakav je trener. U 82. minuti uveo je u igru Nelsona umjesto Schulza, a 18-godišnjak, inače bivši član Arsenala, minutu je kasnije dočekao odbijanac nakon obrane vratara i zabio za 2:1 te četvrtu pobjedu u nizu.