KRAMARIĆEVA MAJSTORIJA Zabio iz slobodnog udarca i nastavio sjajnu seriju

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je za vodstvo Hoffenheima 1:0 protiv Freiburga u 24. kolu Bundeslige. Hrvatski napadač potpisao je sedmi pogodak u sezoni, te nastavio fantastičnu seriju jer je u četiri posljednje utakmice zabio ukupno pet golova.

Krama je prekrasno pogodio u 57. minuti iz slobodnog udarca s više od 20 metara. Majstorski je prebacio živi zid, a lopta završila u donjem desnom kutu pa vratar gostiju ne uspio ni reagirati, već je samo pogledom ispratio projektil.

Međutim, Hoffenheim je vodio samo do 66. minute, kada je Nils Petersen iznudio penal, a onda i pogodio s bijele točke za konačnih 1:1. Time je Hoffenheim ostvario svega jednu pobjedu u posljednjih osam prvenstvenih utakmica, uz četiri poraza i tri remija.