Letica kiksom prokockao bodove belgijskom prvaku

NAKON tri uzastopne pobjede belgijski aktualni prvak Club Brugge, koji vodi hrvatski nogometni stručnjak Ivan Leko, ispustio je prve bodove u tekućoj sezoni odigravši 1:1 na gostovanju kod Antwerpena.

Club Brugge otvorio je sezonu s tri pobjede i razlikom pogodaka 9:2, no na Bosuil stadionu nije briljirao.

Dok je Club Brugge poveo u 66. minuti golom Ruuda Vormera, Antwerpen je izjednačio šest minuta prije kraja utakmice zahvaljujući Farisu Harounu.

Za Club Brugge branio je Karlo Letica. Bivši Hajdukov vratar bio je sukrivac za remi jer mu je kod Antwerpenovog gola lopta ispala iz ruku.

U dosadašnjih pet utakmica primio je četiri pogotka, a mrežu je netaknutom sačuvao u dvije utakmice. Hajduk ga je ljetos prodao za tri milijuna eura.

Cijeli susret odradio je i Matej Mitrović na stoperskoj poziciji. Ivan Tomečak nije ulazio u igru.

Nakon četiri kola Club Brugge nalazi se na drugom mjestu s 10 bodova, dva boda manje od Anderlechta koji je upisao sve četiri pobjede.