Liga UEFA: Lokomotiv - Brondby 4:2

Liga UEFA: Lokomotiv - Brondby 4:2

REZULTATI utakmica 3. kola razigravanja po skupinama nogometne Lige UEFA.

SKUPINA A:

Viking - Slavia P. 2-2 (Toni Nhleko 26, Allan Gaarde 55 / Stanislav Vlček 51, Karel Pitak 83)

Monaco - Hamburger SV 2-0 (Emmanuel Adebayor 44, Olivier Veigneau 90)

Slobodan: CSKA S.

TABLICA:

1 Hamburger SV 3 2 0 1 3 2 6

2 Slavia P. 2 1 1 0 6 4 4

3 Viking 3 1 1 1 3 4 4

4 Monaco 2 1 0 1 2 1 3

5 CSKA S. 2 0 0 2 2 5 0

SKUPINA B:

Espanyol - Palermo 1-1 (Moises Hurtado 90 / Mariano Gonzalez 45)

Igrano u srijedu:

Lokomotiv M. - Brondby 4-2 (Dmitrij Loskov 60, 64, 84, Igor Lebedenko 63 / Martin Retov 11, Morten Skoubo 28)

Slobodan: Maccabi PT

TABLICA:

1 Palermo 3 1 2 0 3 2 5

2 Lokomotiv M. 3 1 1 1 4 3 4

3 Espanyol 2 1 1 0 2 1 4

4 Brondby 2 1 0 1 4 4 3

5 Maccabi PT 2 0 0 2 1 4 0

SKUPINA C:

Halmstad - Sampdoria 1-3 (Dušan Đurić 18 / Sergio Volpi 31), Aimo Diana 67, 87)

Hertha - Lens 0-0

Slobodna: Steaua

TABLICA:

1 Steaua 2 1 1 0 4 0 4

2 Sampdoria 2 1 1 0 3 1 4

3 Lens 3 1 1 1 5 4 4

4 Hertha 2 1 1 0 1 0 4

5 Halmstad 3 0 0 3 1 9 0

SKUPINA D:

AZ Alkmaar - Middlesbrough 0-0

Dnipro - Litex 0-2 (Milivoje Novaković 73, Sergij Nazarenko 90-ag)

Slobodan: Grasshoppers

TABLICA:

1 Middlesbrough 3 2 1 0 4 0 7

2 Litex 2 2 0 0 4 1 6

3 AZ Alkmaar 2 1 1 0 2 1 4

4 Grasshoppers 2 0 0 2 1 3 0

5 Dnipro 3 0 0 3 1 7 0

Tekst se nastavlja ispod oglasa

SKUPINA E:

Tromso - Crvena zvezda 3-1 (Patrice Bernier 22, Ole Martin Arst 37, 74-11m / Nikola Žigić 24)

Roma - Strasbourg 1-1 (Antonio Cassano 73 / Habib Bellaid 52)

Slobodan: Basel

TABLICA:

1 Strasbourg 3 2 1 0 5 1 7

2 Roma 2 1 1 0 3 2 4

3 Tromso 3 1 0 2 4 5 3

4 Basel 2 1 0 1 2 3 3

5 Crvena zvezda 2 0 0 2 2 5 0

SKUPINA F

CSKA M. Levski 2-1 (Vagner Love 49, 73 / Valerij Domovčijski 90)

Marseille - Heerenveen 1-0 (Taye Taiwo 90-11m)

Slobodan: Dinamo Bu.

TABLICA:

1 Marseille 2 2 0 0 3 1 6

2 CSKA M. 3 1 1 1 3 3 4

3 Levski 2 1 0 1 2 2 3

4 Heerenveen 3 0 2 1 0 1 2

5 Dinamo Bu. 2 0 1 1 0 1 1

SKUPINA G

PAOK - Stuttgart 1-2 (Christos Karipidis 48 / Danijel Ljuboja 85, 90-11m)

Šahtar - Rapid Bu. 0-1 (Marius Maldarasanu 87)

Slobodan: Rennes

TABLICA:

1 Rapid Bu. 2 2 0 0 3 0 6

2 Šahtar 3 2 0 1 3 1 6

3 Stuttgart 3 2 0 1 4 3 6

4 PAOK 2 0 0 2 1 3 0

5 Rennes 2 0 0 2 0 4 0

SKUPINA H:

Zenit - Sevilla 2-1 (Aleksander Keržakov 10, 89 / Javier Saviola 90)

Vitoria Guimaraes - Bolton Wanderers 1-1 (Marek Saganowski 85 / Ricardo Vaz Te 88)

Slobodan: Besiktas

TABLICA:

1 Zenit 3 2 0 1 4 3 6

2 Bolton Wanderers 3 1 2 0 3 2 5

3 Sevilla 2 1 0 1 4 2 3

4 Vitoria Guimaraes 2 0 1 1 2 3 1

5 Besiktas 2 0 1 1 1 4 1

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara