Liverpool bez Lovrena pregazio West Ham

EUROPSKI doprvak Liverpool strašno je startao u novu sezonu Premier lige. Redsi su na svom Anfieldu u prvom kolu razbili West Ham s 4:0 i time pobjedom krenuli u veliku borbu za naslov prvaka, na koji čekaju od 1990. godine.

Momčad Jurgena Kloppa, u kojoj nije bilo ozlijeđenog Dejana Lovrena, povela je već u 11. minuti preko Salaha, koji je načeo goste na drugoj vratnici poslije savršenog ubačaja Robertsona. Na 2:0 je u drugoj minuti sudačke nadoknade povisio Mane nakon povratne lopte Milnera.

Čekićari su bili u nokdaunu, a dotukli su ih u drugom poluvremenu Mane u 53., nakon što je Firmino majstorski provukao loptu kroz obranu gostiju, i Sturridge u 88. minuti nakon kornera za konačnih 4:0.

Time je nakon Tottenhama, Manchester Uniteda i Chelsea svoju zadaću na startu pobjedom riješio i Liverpool.