Rhein Neckar svladao Celje i stvorio dodatni pritisak Zagrebu

NA POLUVREMENU su gosti iz Celja imali pogodak prednosti (16:15), ali već početkom nastavka njemačka momčad očekivano preuzima konce u svoje ruke.

U 43. minuti tako Rhein Neckar ima tri gola viška (25:22), ali Slovenci u idućih pet minuta ne primaju niti jedan gol, zabijaju tri i izjednačuju rezultat. Ipak, tada domaćini ponovo rade seriju od 3:0, te odlaze na kraju do pobjede i šestog boda u skupini.

Najefikasniji kod domaćina bili su Gensheimer s osam i Sigurdsson sa sedam golova. Kod poražene momčadi najviše je zabio Kokšarov, šest golova.