Pitali smo vas tko će osvojiti naslov. Evo što ste prognozirali

HAJDUK je u 10. kolu SuperSport HNL-a u velikom derbiju pobijedio Dinamo 1:0. Jedini gol zabio je Emir Sahiti u 59. minuti nakon krasne akcije Splićana u tri poteza. Hajduk se ovom pobjedom vratio na prvo mjesto i preskočio drugoplasiranu Rijeku. Dinamo ostaje na trećem mjestu. Poljud slavi veliku pobjedu, ali ovo je samo prvi u nizu derbija koji očekuje Bijele.
Nakon jučerašnjeg susreta objavili smo raspored dvaju rivala u narednih pet kola uz anketu o tome tko će biti prvak. U anketi je glasalo preko 12 tisuća ljudi, a vas 52% je reklo da će Hajduk biti prvak, dok su ostali čitatelji glasove podijelili između Dinama i Rijeke.
Podsjetimo, Hajduk očekuje jako teških par tjedana u ligi. Najprije ide na Rujevicu pa dočekuje Osijek, a na Pampasu će gostovati tri kola kasnije u odgođenoj utakmici. Dinamo u HNL-u ima puno lakši raspored, ali ima i europske obveze, točnije, gostujuću utakmicu protiv kosovskog Ballkanija i gostovanje u Češkoj kod Viktorije Plzen.

bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati