Pogledajte fantastičnu akciju Ronalda i Brozovića za gol Al Nassra
AL NASSR i Abha odigrali su 2:2 u devetom kolu saudijskog prvenstva. Domaća momčad povela je u trećoj minuti preko Otavija, a pogotku je prethodila sjajna akcija. Cristiano Ronaldo primio je loptu leđima okrenut suparničkom golu te je iz takve situacije fantastično petom proigrao Marcela Brozovića.
Hrvatski reprezentativac ušao je u kazneni prostor Abhe, okrenuo se, prevario svojeg čuvara i uposlio Otavija. Portugalski veznjak primirio je loptu i mirno pogodio u donji kut. Akciju za prvi pogodak Al Nassra možete vidjeti ovdje. Anderson Talisca u 28. minuti povećao je prednost na 2:0, da bi Saad Bguir u 36. realizirao kazneni udarac, a Karl Toko Ekambi u 92. pogodio za remi.
Brozović je ljetos napustio Inter, potpisavši trogodišnji ugovor sa Saudijcima. Ovo mu je 11. nastup, a dosad je postigao jedan pogodak i tome dodao dvije asistencije. Al Nassr se nalazi na trećem mjestu s 19 bodova, tri manje od vodećeg Al Taawouna.