Pogledajte kako je Osijek primio gol iz kornera

OSIJEK i Rijeka odigrali su 1:1 u Gradskom vrtu u zadnjem kolu ovogodišnjeg izdanja SuperSport HNL-a. Tim je rezultatom Osijek ostao na trećem mjestu, dok Rijeka završava sezonu na četvrtom. Obje momčadi sljedeće sezone idu u kvalifikacije za Konferencijsku ligu.
Rijeka je povela u 31. minuti pogotkom Bande direktno iz kornera. Htio je ubaciti loptu, a onda je završila u mreži. Snimka je pokazala da nitko nije dirao loptu tako da je gol upisan zambijskom nogometašu. U drugi dio Osijek je ušao puno bolje. Kristijan Lovrić i Ivan Fiolić promašili su velike šanse na ulasku u drugi dio utakmice, a bolja igra nagrađena je i pogotkom u 65. minuti.
Bio je to autogol Mateja Mitrovića nakon udarca Bukvića. Jurčević je s lijeve strane ubacio, lopta je došla do Bukvića, koji je škaricama pucao. Lopta je pogodila Mitrovića, koji je nespretno reagirao i prevario Labrovića te gurnuo loptu u vlastitu mrežu. Pogledajte golove:
