Pogledajte što su Bad Blue Boysi objavili nakon derbija: "Beograđani, mamicu vam..."
DINAMO je u 34. kolu SuperSport HNL-a svladao najvećeg rivala Hajduk s 2:0 i pobjegao mu na čak 18 bodova prednosti. Pobjedu su zagrebačkom klubu donijeli Dion Drena Beljo i Monsef Bakrar.
S obzirom na to da su događanja na terenu bila prilično jednosmjerna, u prvi plan su više nego inače došla prepucavanja na tribinama. Tijekom cijele utakmice navijači su razmjenjivali poruke, a jedan od glavnih događaja zbio se kada se zapalio transparent Bad Blue Boysa.
Objava na Telegramu
Nakon utakmice oglasili su se i Bad Blue Boysi na svom službenom kanalu na Telegramu. Ondje su objavili isječak iz srpske televizijske serije "Vratiće se rode". U sceni se pokazuje lik Rake koji se obraća Beograđanima s rečenicom: "Al' ste ga urnisali Beograđani, mamicu vam je*em. Odo ja na pivo."
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
VIDEO Ovaj film ruši rekorde. Apsolutni je hit u kinima
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
Kaufland ima akciju zbog koje će mnogi prvo stati pred škrinje
AI vam daje zbunjujuće odgovore? Ovih par promptova će vam stvarno pomoći u poslu
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
VIDEO Ovaj film ruši rekorde. Apsolutni je hit u kinima
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
Kaufland ima akciju zbog koje će mnogi prvo stati pred škrinje
AI vam daje zbunjujuće odgovore? Ovih par promptova će vam stvarno pomoći u poslu