Rebić džonom naletio na golmana i dobio crveni karton

EINTRACHT je u uzvratnoj utakmici play-offa Europa lige pobijedio Strasbourg 3:0 i tako nadoknadio minus od 0:1 iz prve utakmice.

Nijemci su u uzvratu poveli u 27. minuti autogolom Mitrovića koji je oštar Rebićev ubačaj skrenuo u vlastiti gol. No, hrvatski reprezentativac je minutu prije poluvremena ostavio svoju momčad s desetoricom. U želji da prvi stigne do lopte, džonom je naletio u prsa Strasbourgova golmana za što je dobio izravni crveni karton.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Strasbourg je od 55. minute također igrao s desetoricom pa se Eintracht oslobodio i golovima Kostića i Da Coste riješio prolazak.