REZULTATI ATLETSKOG MITINGA ZLATNE LIGE U BERGENU (1)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati atletskog mitinga Zlatne lige u Bergenu:L
1.500 m, žene:
1. Iryna Lishchynska (Ukr) 4:03.76
2. Maria Cioncan (Rum) 4:04.17
3. Meskerem Legesse (Eti) 4:04.88
4. Lidia Chojecka (Polj) 4:04.92
5. Carla Sacramento (Por) 4:05.51
6. Iris Maria Fuentes-Pila (Špa) 4:06.16
7. Veerle Dejaeghere (Bel) 4:07.31
8. Zulema Feuntes-Pila (Špa) 4:07.33
koplje, muški:
1. Breaux Greer (SAD) 87.39
Tekst se nastavlja ispod oglasa
2. Sergey Makarov (Rus) 86.19
3. Andreas Thorkildsen (Nor) 84.12
4. Stefan Wenk (Nje) 82.11
5. Alexandr Ivanov (Rus) 81.55
6. Peter Esenwein (Nje) 79.69
7. Ronny Nilsen (Nor) 77.92
8. Nick Nieland (VB) 75.70
800 m, muški:
1. Jurij Boržakovski (Rus) 1:44.41
2. Wilfred Bungei (Ken) 1:45.04
3. Joeri Jansen (Bel) 1:45.18
4. Behanu Alemu (Eti) 1:45.28
5. Florent Lacasse (Fra) 1:45.45
6. David Krummenacker (SAD) 1:45.64
7. Djabir Said-Guerni (Alž) 1:45.94
8. Justus Koech (Ken) 1:45.98
troskok, muški:
1. Christian Olsson (Šve) 17.58
2. Jadel Gregorio (Bra) 17.31
3. Danila Burkenya (Rus) 17.29
4. Marian Oprea (Rum) 17.17
5. Walter Davis (SAD) 17.01
6. Igor Spasovkhodskiy (Rus) 16.70
7. Andrew Murphy (Aus) 16.63
8. Julien Kapek (Fra) 16.63
400 m, žene:
1. Tonique Williams (Bah) 49.78
2. Christine Amertil (Bah) 50.97
3. Ionela Tirlea-Manolache (Rum) 51.05
4. Aliann Pompey (Gvajana) 51.09
5. Lee McConnell (VB) 51.69
6. Tatyana Levina (Rus) 51.84
7. Suziann Reid (SAD) 52.33
8. Fatou Bintou Fall (Sen) 53.26
1.500 m, muški:
1. Bernard Lagat (Ken) 3:34.08
2. Ivan Heshko (Ukr) 3:34.11
3. Alex Kipchirchir (Ken) 3:34.33
4. Timothey Kiptaui (Ken) 3:34.65
5. Michael East (VB) 3:34.85
6. Paul Korir (Ken) 3:35.65
7. Juan Carlos Higuero (Špa) 3:35.78
8. Benjamin Kipkurui (Ken) 3:35.91
(Hina) xim yim
1.500 m, žene:
1. Iryna Lishchynska (Ukr) 4:03.76
2. Maria Cioncan (Rum) 4:04.17
3. Meskerem Legesse (Eti) 4:04.88
4. Lidia Chojecka (Polj) 4:04.92
5. Carla Sacramento (Por) 4:05.51
6. Iris Maria Fuentes-Pila (Špa) 4:06.16
7. Veerle Dejaeghere (Bel) 4:07.31
8. Zulema Feuntes-Pila (Špa) 4:07.33
koplje, muški:
1. Breaux Greer (SAD) 87.39
2. Sergey Makarov (Rus) 86.19
3. Andreas Thorkildsen (Nor) 84.12
4. Stefan Wenk (Nje) 82.11
5. Alexandr Ivanov (Rus) 81.55
6. Peter Esenwein (Nje) 79.69
7. Ronny Nilsen (Nor) 77.92
8. Nick Nieland (VB) 75.70
800 m, muški:
1. Jurij Boržakovski (Rus) 1:44.41
2. Wilfred Bungei (Ken) 1:45.04
3. Joeri Jansen (Bel) 1:45.18
Tekst se nastavlja ispod oglasa
4. Behanu Alemu (Eti) 1:45.28
5. Florent Lacasse (Fra) 1:45.45
6. David Krummenacker (SAD) 1:45.64
7. Djabir Said-Guerni (Alž) 1:45.94
8. Justus Koech (Ken) 1:45.98
troskok, muški:
1. Christian Olsson (Šve) 17.58
2. Jadel Gregorio (Bra) 17.31
3. Danila Burkenya (Rus) 17.29
4. Marian Oprea (Rum) 17.17
5. Walter Davis (SAD) 17.01
Tekst se nastavlja ispod oglasa
6. Igor Spasovkhodskiy (Rus) 16.70
7. Andrew Murphy (Aus) 16.63
8. Julien Kapek (Fra) 16.63
400 m, žene:
1. Tonique Williams (Bah) 49.78
2. Christine Amertil (Bah) 50.97
3. Ionela Tirlea-Manolache (Rum) 51.05
4. Aliann Pompey (Gvajana) 51.09
5. Lee McConnell (VB) 51.69
6. Tatyana Levina (Rus) 51.84
7. Suziann Reid (SAD) 52.33
Tekst se nastavlja ispod oglasa
8. Fatou Bintou Fall (Sen) 53.26
1.500 m, muški:
1. Bernard Lagat (Ken) 3:34.08
2. Ivan Heshko (Ukr) 3:34.11
3. Alex Kipchirchir (Ken) 3:34.33
4. Timothey Kiptaui (Ken) 3:34.65
5. Michael East (VB) 3:34.85
6. Paul Korir (Ken) 3:35.65
7. Juan Carlos Higuero (Špa) 3:35.78
8. Benjamin Kipkurui (Ken) 3:35.91
(Hina) xim yim
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati