Rusi ostaju bez ponajboljeg igrača pred sam početak Eura?

PAVEL POGREBNJAK jučer je zadobio neugodnu ozljedu koljena zbog koje će možda morati propustiti Euro.

Igrač pobjednika Kupa Uefa Pavel Pogrebnjak jedan je od ključnih igrača u Hiddinkovoj ekipi. No, kako stvari stoje, vrlo je upitno hoće li moći nastupiti na Euru.

Naime, u jučerašnjoj utakmici protiv Srbije, koju su Rusi dobili s 2:1 Pogrbnjak je igru napustio u 16. minuti i to svega nekoliko minuta nakon što je zabio gol. Ruski liječnici se boje da bi mogli biti ozlijeđeni ligamenti.

Hiddink je jako zabrinut zbog ovoga te se nada da će Pogrebnjak ipak nastupiti. Sve ovisi o detaljnijim liječničkim pregledima koji bi trebali ustanoviti težinu ozljede.

Pogrebnjak je svakako jedan od glavnih ruskih igrača. Do sada je za Zenit zabio 28 golova, čak 10 u ovogodišnjem natjecanju u Kupu Uefa. Za rusku reprezentaciju nastupio je devet puta te je postigao pet golova.