Sopić: Vjerujem u naslov prvaka
GORICA od 17 sati dočekuje Rijeku u zaostaloj utakmici četvrtog kola SuperSport HNL-a. Gorica je trenutno petoplasirana momčad lige, a Rijeka se nalazi na drugom mjestu sa šest bodova manje od Hajduka, ali i utakmicom manje odigranom. Nakon ove utakmice Rijeka gostuje kod Hajduka (nedjelja, 17:45).
Rijekin trener Željko Sopić smatra da se njegova momčad može do kraja boriti za titulu: "Morate vjerovati u ono što radite, kakav bih ja bio trener kad ne bih vjerovao da možemo biti prvaci. Pa onda bih prepustio svoje mjesto nekome drugome. Ekipa zrači onako kako zrači trener, to treba prenijeti na teren. Imamo težak raspored, četiri gostovanja, Hajduk, Dinamo i dva puta Gorica. Može li teže, ne znam. Na muci se poznaju junaci, ali mislim da su dečki spremni za takav izazov."
Sopić je krajem ljeta došao iz Gorice u Rijeku: "Zahtjevno gostovanje, prvi put ću kao trener Rijeke doći u Goricu i igrati protiv bivšeg kluba, nadam se da će biti nogometni uvjeti na travnjaku. Nema kalkulacija, od prve minute po tri boda i to je to."
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati