SP ATLETIKA: REZULTATI FINALA (1)
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Rezultati finalnih natjecanja sa Svjetskog atletskog prvenstva u dvorani u Budimpešti: L
200 metara muški:
1. Dominic Demeritte (Bahami) 20.66
2. Johan Wissman (Šve) 20.72
3. Tobias Unger (Njem) 21.02
4. Joseph Batangdon (Kam) 21.16
5. Jimmie Hackley (USA) 21.35
6. Marcin Urbas (Pol) 21.49
60 metara prepone žene:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Perdita Felicien (Kan) 7.75
2. Gail Devers (USA) 7.78
3. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 7.82
4. Joanna Hayes (USA) 7.86
5. Susanna Kallur (Šve) 7.89
6. Lacena Golding-Clarke (Jam) 7.89
7. Flora Redoumi (Grč) 7.94
8. Nicole Ramalalanirina (Fra) 8.01
SKOK UDALJ ŽENE:
1. Tatjana Lebedeva (Rus) 6.98
6.89,6.98,X,6.80,-,X
2. Tatyana Kotova (Rus) 6.93
X,6.76,6.75,X,6.93,6.89
3. Carolina Kluft (Šve) 6.92
6.80,6.92,6.92,X,X,-
4. Yingnan Guan (Kina) 6.75
6.50,6.75,6.54,6.71,6.69,6.62
X,6.59,6.43,X,6.64,6.67
6. Fiona May (Ita) 6.64
6.56,6.64,X,6.62,6.54,6.58
7. Concepcion Montaner (Špa) 6.46
X,6.45,X,6.38,6.20,6.46
8. Adina Anton (Rum) 6.43
X,X,6.43,X,6.42,6.43
200 metara žene:
1. Anastasija Kapačinskaja (Rus) 22.78
2. Natalija Safronikova (Blr) 23.13
3. Svetlana Gončarenko (Rus) 23.15
4. Karin Mayr-Krifka (Aut) 23.18
5. Marina Majdanova (Ukr) 23.64
6. Nataliya Pigida (Ukr) 23.80
(Hina) xrš yrš
200 metara muški:
1. Dominic Demeritte (Bahami) 20.66
2. Johan Wissman (Šve) 20.72
3. Tobias Unger (Njem) 21.02
4. Joseph Batangdon (Kam) 21.16
5. Jimmie Hackley (USA) 21.35
6. Marcin Urbas (Pol) 21.49
60 metara prepone žene:
2. Gail Devers (USA) 7.78
3. Linda Ferga-Khodadin (Fra) 7.82
4. Joanna Hayes (USA) 7.86
5. Susanna Kallur (Šve) 7.89
6. Lacena Golding-Clarke (Jam) 7.89
7. Flora Redoumi (Grč) 7.94
8. Nicole Ramalalanirina (Fra) 8.01
SKOK UDALJ ŽENE:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Tatjana Lebedeva (Rus) 6.98
6.89,6.98,X,6.80,-,X
2. Tatyana Kotova (Rus) 6.93
X,6.76,6.75,X,6.93,6.89
3. Carolina Kluft (Šve) 6.92
6.80,6.92,6.92,X,X,-
4. Yingnan Guan (Kina) 6.75
6.50,6.75,6.54,6.71,6.69,6.62
Tekst se nastavlja ispod oglasa
5. Valentina Gotovska (Lat) 6.67X,6.59,6.43,X,6.64,6.67
6. Fiona May (Ita) 6.64
6.56,6.64,X,6.62,6.54,6.58
7. Concepcion Montaner (Špa) 6.46
X,6.45,X,6.38,6.20,6.46
8. Adina Anton (Rum) 6.43
X,X,6.43,X,6.42,6.43
200 metara žene:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
1. Anastasija Kapačinskaja (Rus) 22.78
2. Natalija Safronikova (Blr) 23.13
3. Svetlana Gončarenko (Rus) 23.15
4. Karin Mayr-Krifka (Aut) 23.18
5. Marina Majdanova (Ukr) 23.64
6. Nataliya Pigida (Ukr) 23.80
(Hina) xrš yrš
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati