VIDEO Rijeka nakon deklasiranja Dinama: Savršena večer ne post...
RIJEKA je nanijela težak poraz Dinamu na Rujevici u 23. kolu SuperSport HNL-a. Momčad trenera Radomira Đalovića slavila je 4:0 golovima Naisa Djouahre, Nike Jankovića, Dejana Petroviča i Duje Čopa. Trener Fabio Cannavaro ostao je s desetoricom na terenu nakon što je Wilfried Kanga u 38. minuti zbog prekršaja dobio drugi žuti karton. Riječani su zadržali bod prednosti ispred Hajduka, dok su na sedam bodova razlike od trećeg Dinama.
Klub s Kvarnera nakon utakmice je na Instagramu objavio snimku svojih nogometaša pred navijačima na Rujevici, gdje su jedni drugima pljeskali. Uz to je stajao opis: "Savršena večer ne post..." Rijekinu objavu pogledajte OVDJE.
"Nemojte ča zamerit"
Rijeka je nakon slavlja bocnula Dinamo na društvenim mrežama, o čemu smo pisali OVDJE. Objavila je rezultat i uz grafiku napisala "nemojte ča zamerit".
Referenca je to na poznatu zagrebačku uzrečicu "najte kaj zameriti", koju navijači Dinama redovito ističu nakon što osvoje bodove protiv nekog od velikih rivala, a Boysi su je čak dali tiskati na neke od svojih majica.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati