VIDEO Ronaldo se vratio i zabio. Sve je bliže 1000. golu
CRISTIANO RONALDO (41) vratio se na teren i odmah postigao pogodak, pokazavši da i s 41 godinom ne namjerava usporiti. Portugalski napadač bio je strijelac u pobjedi Al-Nassra od 4:0 protiv Al-Riyadha, a to mu je bio 977. gol u profesionalnoj karijeri.
Povratak nakon pauze
Ronaldo je propustio uvodne utakmice sezone jer se momčadi priključio kasnije nakon obveza na Svjetskom prvenstvu. Trener Ange Postecoglou u utakmici protiv Al-Riyadha ostavio ga je na klupi, a u igru ga je uveo u 62. minuti pri vodstvu od 3:0. Njegov ulazak publika na stadionu Prince Faisal bin Fahd dočekala je s odobravanjem, a Ronaldo je odmah preuzeo i kapetansku vrpcu.
Svoj pogodak postigao je u 83. minuti. Primio je loptu u kaznenom prostoru, vještim potezom riješio se čuvara i lijevom nogom precizno pogodio za konačnih 4:0. Portugalčev novi gol možete pogledati OVDJE.
U lovu na tisućiti gol
Bio je to njegov 977. pogodak u profesionalnoj karijeri, što znači da ga od brojke od 1000 golova sada dijele još 23. Tijekom karijere postizao je golove u dresovima Sportinga, Manchester Uniteda, Real Madrida, Juventusa i Al-Nassra, kao i za reprezentaciju Portugala.
Prošle je sezone bio najbolji strijelac Al-Nassra s 28 prvenstvenih golova, a već je prvim nastupom u novoj sezoni pokazao da i dalje predstavlja ključnu figuru u momčadi.