Zagreb prvak Dvoranskog prvenstva Hrvatske

NOGOMETAŠI Zagreba osvojili su prvo Dvoransko prvenstvo u povijesti Hrvatske. U pet utakmica imali su isti broj bodova kao i Inter iz Zaprešića, no zbog bolje gol razlike "Pjesnici" su osvojili prestižnu titulu. Dinamo je završio kao trećeplasirani.

Finalni turnir održavao se u Ledenoj dvorani zagrebačkog Doma sportova, a Zagreb je u izravnom dvoboju s Interom, koji je završio s 1:1, osigurao naslov.

Utakmicu prije posljednjeg kola obje momčadi imale su jednak broj bodova, no kako su u posljednjim dvobojima izgubile (Inter od Slavena, a Zagreb od Dinama) presudila je gol razlika.

Četvrto mjesto osvojio je Slaven, peto Kamen, a posljednji su Osječani, koji na finalnom turniru nisu ostvarili niti jednu pobjedu.

Zagreb je tako osvojio prvu nagradu od 200.000 kuna, Inter drugu od 100 tisuća, a Dinamo 50 tisuća kuna.